CVRČEK
ČERVEN 2022
NA CO SE TĚŠÍME?

1. „ Hry a sportování to je pro nás- to nás baví".
Ve čtvrtek 2.6. 2022 od 15.30 hod - oslavíme Den dětí na školní zahradě společně s rodiči. Potvrdťe, prosím, svou účast a připravte si nějakou zajímavou zábavnou soutěž pro ostatní děti. Na opékání vuřtů si rodiče přinesou vidlici a pro sebe vuřtík.
Děti mají občerstvení zajištěné sponzorsky od HS Dubice v zastoupení p. Víta Kopty.

2. ,,Mraveneček v lese, těžkou kládu nese. “.
Seznámíme se se způsobem života mravenců a celkovou charakteristikou hmyzu.
Zahrajeme si pohybovou hru „ Na mravenčí komůrky“.
V úterý 7.6. 2022 v 15.00 hod - Vás všechny srdečně zveme na Veřejnou besídku s rozloučením se školáky a pasováním.

Ve čtvrtek 9.6.2022 dopoledne se těšíme na motýlkovou a květinkovou slavnost.
Dětem stačí jednoduchý převlek pro symboliku louky- např. tykadla, kytičkové šaty, chlapcům výrazné barvy triček nebo převlek berušky, motýlka, broučka, hmyzu....

3. „ Na vodě se houpou lodě, na stožáru námořníci.."
Ve čtvrtek dopoledne 16.6. 2022 si zatančíme na námořnickém bále.
Dětem stačí jednoduché převleky pirátů a námořníků (pruhovaná trička).
V sobotu 18.6.2022 ve 14 .00 hod - budeme vystupovat s pásmem písniček se všemi dětmi na„ Jařinkách" na terase v Restauraci u Becků. Prosíme, potvrďte také svou účast.

4. „ Proč se červen červená?“.
Řekneme si, které ovoce nám v tomto měsíci dozrává.
Procvičíme si předmatematické představy a zahrajeme si pohybovou hru „Na malinu“.

5. ,, Odemykání prázdnin".
Až si vybereme poslední vagónek z vláčku, pustíme sněhuláka z mrazáku a najdeme klíč k prázdninám, pak už se budeme jen těšit na prázniny a dovolenou.

Poděkování
Věnujte, prosím, pozornost platbám o prázdninách (na nástěnce) a nahlašte docházku dětí o prázdninách, z důvodu zajištění zásobování potravinami.
Děkujeme Vám za celoroční spolupráci, užijte si krásných slunečných dnů o prázdninách a nových zážitků s dětmi v době dovolených.
Vykročení správnou nohou popřejeme především našim budoucím prvňáčkům.

Připomínáme
Uzavření MŠ v době letních prázdnin od 11.7.-12.8 2022 -DOVOLENÁ