Akce školy

V případě, že se Vá nezobrazují atuální informace, stiskněte prosím klávesu F5

NA CO SE TĚŠÍME?

1. „V mravenčí říši.“
Získáme povědomí o životě v mraveništi, jednoho mravence  ale i celého společenství.
Zahrajeme si pohybovou hru „Na mravenčí komůrky“.
V úterý 4. června 2019 - od 15.00 hod všechny  srdečně zveme na Školní akademii se slavnostním rozloučením se školáky.

V pátek 7.6. 2019 dopoledne se těšíme na Olympiádu- sportovní atletické hry s maminkou p. Vrňákovou.

2. „ Čáry máry ententýky, poletíme do Afriky“.

Naučíme se poznávat a pojmenovat exotická zvířata.
Půjdeme se podívat na koníky do Radejčína (dopoledne).

3. ,,Slunce  patří  létu. “
Týden plný pohádek, her, hádanek a básniček. Společně se budeme těšit na prázdniny.

4. „  Odemykání prázdnin .“
Pustíme sněhuláka z mrazáku a ukážeme mu léto.
Najdeme klíč k prázdninám a odemkneme prázdniny.
Vybereme poslední vagonek z vláčku, který jede do prázdnin.

Poděkování
Mamince p. Velíkové za omalovánky a spreje na klíšťata, p. Kostilníkové za spreje na klíšťata.
Moc děkujeme p. Vošické za sádrové koníčky nachystané na Den dětí a p. Nguyen za sladkosti pro děti na Dětský den, p. Vrňákové za pomoc při uspořádání Olympiády.

Připomínáme:

Termíny plateb o prázdninách za stravné a neeinvestiční sledujte, prosím, na nástěnce.

UZAVŘENÍ MŠ OD 15.7.- 16.8. 2019 (5 týdnů) - DOVOLENÁ

Potvrďte, prosím, písemně seznámení s termínem uzavření. Nahlašte docházku Vašeho dítěte  v jednotivých provozních týdnech  z důvodu zásobování.

Děkujeme za celoroční velmi pěknou spolupráci a přejeme vám všem krásné prázdniny a slunečnou dovolenou.

Telefon: 475 213 007           -           Mobilní telefon: 720 279 966           -           E-mail: skolkadubice@seznam.cz