Akce školy

Cvrček - ŘÍJEN 2017

V případě, že se Vá nezobrazují atuální informace, stiskněte prosím klávesu F5

1. „ Letí drak jako mrak".
Budeme pozorovat změny v přírodě a vyprávět si o podzimu.

V úterý 3.10.2017
- proběhne akce s rodiči :„ Pouštění draků “.
Sraz před školkou nejpozději v 15.30 hod. Vyzvedněte si, prosím, děti včas. Vezměte draky s sebou a dětem pitíčko.
Akce se uskuteční v případě, že nebude pršet (vytrvalý déšť).

2. „ Jak si skřítci Podzimníčci chystali postýlky.“
Povíme si pohádku „ O skřítkovi Podzimníčkovi“ a zahrajeme si na malé skřítky.

V úterý 10.10.2017
dopoledne od 9.30 hod zveme maminky, které mají čas a zájem s námi zajímavě strávit vycházku- půjdeme společně ,,stopovat zvířátka" a ,,vylévat stopy".

V pátek 13.10.2017 - uspořádáme v MŠ ples skřítků Podzimníčků. Uvítáme jednoduché převleky se symboly podzimu, prosíme, použijte ke zdobení jenom umělé dekorace- přírodniny opadávají a dělají nepořádek.

3 . Zahrajeme si pohádku: ,,O Budulínkovi". .“

4.,,Ježku, ježku pod jabloní, jablíčka tam krásně voní .“
Povíme si pohádku „ Jak se ježek chystal k zimnímu spánku“ a zahrajeme si pohybovou hru: ,,Na ježky".

Připravujeme:
- ve čtvtek 2.11. Den strašidel- připravte dětem dlouhé bílé triko (podepsat)
- v úterý 7.11. pojedeme ráno autobusem do ŠD v Řehlovicích na pohádku ,, O princezně Rozmařilce" (vybíráme 61,- Kč)
- v úterý 28.11. od 15.15 hod zveme rodiče na předvánoční tvoření

PROSINEC
- v pondělí 4.12. pojedeme se školáky a nejstaršími dětmi (celkem 9 dětí) na polodenní výlet do Úštěka do čertího muzea
(vybíráme 250,-Kč)

- na Mikulášskou nadílku v úterý 5.12. 2017 dopoledne ve školce
vybíráme 30,- Kč

- v úterý 12.12. dopoledne Vánoční nadílku v MŠ

- ve čtvtek 14.12. pojedeme všichni do ŠD v Řehlovicích na pohádku ,,Jak čerti Sněhulici zachránili"
(vybíráme 76,- Kč)

Prosíme, nahlašte závazně účast svého dítěte na akcích a včas zaplaťte.

Děkujeme , že jste již většinou donesli 2x balení kapesníků (1 tahací+ 1 balené)- seznam na nástěnce.
Ostatní ještě prosíme, aby se dodatečně připojili.

Telefon: 475 213 007           -           Mobilní telefon: 720 279 966           -           E-mail: skolkadubice@seznam.cz