Akce školy

Cvrček - LISTOPAD 2017

V případě, že se Vá nezobrazují atuální informace, stiskněte prosím klávesu F5

1. „ Den strašidel".
Vydlabeme si dýni, vyrobíme si strašidýlka, seznámíme se se strašidly z pohádek a zahrajeme si na černou hodinku.
Ve čtvrtek 2.11. 2017 budeme plnit strašidelné úkoly a všichni si zatančíme- dětem stačí dlouhé bílé triko (prosíme podepsat).

2. „ Martin jede jako pán, na svém bílém koni k nám".
Povíme si o svátku sv. Martina a naučíme se o něm písničku.
V úterý 7.11.2017 pojedeme autobusem v 6.55 hod do Řehlovic na pohádku ,,O princezně Rozmařilce".
Po předešlé domluvě lze děti přivézt na 8.00 hod přímo do ŠD v Řehlovicích.
Peníze vybíráme nejpozději do pátku 3.11.2017.

3 . Bude zima, bude mráz- kam se ptáčku, kam schováš?
Naučíme se poznávat a pojmenovat přezimující ptáky.

4. ,,V těle hodně kloubů máme, tělo jimi ohýbáme".
Připomeneme si části lidského těla v písničce: Hlava, ramena, kolena, palce.
Seznámíme se s životními orgány a jejich funkcemi. Povíme si o tom, jaká je prevence k ochraně našeho zdraví.

5. ,,Předvánoční čas- vítáme tu zas´".
Povíme si pohádku: ,, O stromečku Holečkovi".
V úterý 28.11. od 15.15 hod se těšíme na společné předvánoční tvoření.
Srdečně zveme rodiče k výzdobě našeho vánočního stromečku. Uvítáme jakékoliv nápady, dekoraci i pomůcky k tvoření.

Připravujeme:

PROSINEC
- děti mohou nosit pro zvířátka na nadílku do krmelce mrkev, jablko, suchý chléb

- v pondělí 4.12. pojedeme se školáky a nejstaršími dětmi (celkem 9 dětí- seznam je na nástěnce) na polodenní výlet do Úštěka do čertího muzea (vybíráme 250,-Kč). Děti si vezmou batoh, pitíčko a malou sladkost.

- na Mikulášskou nadílku v úterý 5.12. 2017 dopoledne ve školce vybíráme 30,- Kč

- v úterý 12.12. dopoledne Vánoční nadílku v MŠ

- ve čtvtek 14.12. pojedeme všichni do ŠD v Řehlovicích na pohádku ,,Jak čerti Sněhulici zachránili" (vybíráme 76,- Kč)

Prosíme, nahlašte závazně účast svého dítěte na akcích a vždy včas zaplaťte.
Sledujte, prosím, nástěnky.

Připomínáme:
UZAVŘENÍ MŠ v době vánočních svátků od 27.12.2017- 1.1.2018 (3 pracovní dny).

Potvrďte, prosím, písemně seznámení s termínem.

Telefon: 475 213 007           -           Mobilní telefon: 720 279 966           -           E-mail: skolkadubice@seznam.cz