Akce školy

V případě, že se Vá nezobrazují atuální informace, stiskněte prosím klávesu F5

NA CO SE TĚŠÍME?

1. „ Kočka není pes“ .
Pohádka J. Čapka : O pejskovi a kočičce.
Budeme si vyprávět o rozdílech mezi zvířátky, kde bydlí, čím se živí  i o  vhodných podmínkách k jejich životu.

2. „ Jak se má na Valentýna přát? To bych také věděl rád….“.
Povíme si o významu oslav  sv. Valentýna.
Vyrobíme si přáníčka pro své kamarády a kamarádky.

3. Pohádka: ,,O koblížkovi“.
Půjdeme ve čtvrtek  21.2. 2019 na Masopustní průvod vesnicí. Připravte, prosím, dětem teplé výrazné čepičky (s bambulí, střapci..).
V pátek dopoledne 22.2. se těšíme na  Maškarní karneval. Zatančíme a zasoutěžíme si v maskách.

4.,, Rybář vážně překvapil, zlatou rybku polapil“.
Zahrajeme si pohádku „O rybáři a zlaté rybce“, naučíme se novou básničku a zahrajeme si
pohybovou hru „Žralok útočí“.

Zásoba kapesníků už nám došla, přineste každý, prosím, 1 vytahovací +1 balené kapesníky.

Poděkování
Děkujeme za velké pochopení při řešení provozu školky v době nemoci  paní kuchařky a p. školnice.
Zejména  pak rodičům, kteří nám pomáhají zajistit nutný provoz pro zaměstnané.
V pondělí 4.2. 2019 nadále  provizorně pokračujeme v neúplném personálním složení  s výpomocí.

Připomínáme:

Uzavření MŠ ve škol. roce (dovolená):

Jarní prázdniny od 11.3. - 17.3. 2019 (5 pracovních dnů)

Letní prázdniny od 15.7.- 16.8. 2019 (25 pracovních dnů)

Telefon: 475 213 007           -           Mobilní telefon: 720 279 966           -           E-mail: skolkadubice@seznam.cz