Akce školy

Cvrček - BŘEZEN 2019

V případě, že se Vá nezobrazují atuální informace, stiskněte prosím klávesu F5

NA CO SE TĚŠÍME?

1. „ V  trávě už nám svítí první jarní kvítí“.
Budeme pozorovat změny v počasí i v přírodě. Naučíme se poznávat a pojmenovat jarní květiny.

2. V období  jarních prázdnin od 11.3.- 15.3.2019 bude MŠ po dohodě s rodiči uzavřena z důvodu čerpání dovolené.

3. ,,Ten dělá to a ten zas tohle “.
Povíme si, co dělají moji rodiče, kam chodí do práce, seznámíme se s jejich povoláním. Naučíme se pojmenovat řemeslníky i jejich výsledné produkty.
V úterý 19.3. 2019 pojedeme ráno v 7.00 hod z návsi do ZŠ v Řehlovicích s nejstaršími předškoláky na ukázku vyučování. Vybíráme peníze na autobus.

4. „ Vítej doma vlaštovičko, zastavíš se na slovíčko?“
Povíme si, kdo jsou poslové jara. Seznámíme se s nejznámějšími ptáky a základními informacemi o migraci ptáků do teplých krajů.
V úterý 26.3. 2019 pojedeme z návsi v 7.00 hod do MŠ v Řehlovicích na loutkové představení ,,Kašpárek v pekle". Na představení vybíráme dopředu 50,- Kč + na autobus.

Připravujeme
Fotografování dětí- aktuálně domlouváme termín a cenovou nabídku.
Sledujte, prosím, nástěnku ve vestibulu.

Velikonoční tvoření s rodiči
Na tvoření si všichni přineste 2 vyfouklá vajíčka, která musí být dobře omytá a vyschlá.
Společně se sejdeme v úterý 2. 4. 2019 v 15. 20 hod.
Přivítáme i nové nápady, návrhy, dekorace k velikonoční výzdobě.

Připomínáme:

Uzavření MŠ ve škol. roce (dovolená):

Jarní prázdniny od 11.3. - 17.3. 2019 (5 pracovních dnů)

Letní prázdniny od 15.7.- 16.8. 2019 (25 pracovních dnů)

Telefon: 475 213 007           -           Mobilní telefon: 720 279 966           -           E-mail: skolkadubice@seznam.cz